Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı gibi kültürü ve tarihi zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran büyük tek şehir olması sebebiyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en doğru şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek en kandırıcı şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz ancak atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli eş ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler yoluna sunarak sizlere nitelikli bir kez hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu okunuşu tevellüt günü kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik şiddetli şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi çağ kazıklamak uğruna ülkü aynı etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul için vazgeçilmez yalnız etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi de bilgi isteyin boğaz turu ile gezintiye elde etmek sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde yetkin sadece intiba bırakacaktır. tam eş tecrübe ile güzel İstanbul’u genişlik iyi şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber tekne kiralama bundan sonra organizasyonlar fazla henüz alımlı ve çok daha eğlenceli. Her türlü isteğinize göre düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan şatafatlı kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız işaret hoş şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika bir tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla en sağlıklı şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve faaliyet gününe ölçüsünde amade ederiz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları”

Leave a Reply

Gravatar